Informacja o godzinach pracy biura

Uprzejmie informujemy, że dnia 14.08.2017r. (poniedziałek) biuro Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 
Zapytanie ofertowe 9/PZ/2017

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż urządzeń na place zabaw w Punktach Przedszkolnych w gminie Żukowice. Szczegółowy opis zamówienia oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

 
Zapytanie ofertowe nr 2/MPLUS/2017

Przedmiotem zamówienia jest zakup materiałów i przyborów szkolnych do Niepublicznego Żłobka w Lesznie. Szczegółowy opis zamówienia oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

Do pobrania:
Zapytanie ofertowe 1/MPLUS/2017

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli do Niepublicznego Żłobka w Lesznie. Szczegółowy opis zamówienia oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

Do pobrania:
Startuj z FIO

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Między Odrą a Bobrem” w Zaborze oraz Fundacja „Ad Rem” z Gorzowa Wlkp. 24 lipca uruchomiły konkurs na mikrodotacje w ramach projektu „Startuj z FIO” dofinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (środki w dyspozycji Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej). Projekt został objęty Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne pod adresem: http://www.miedzyodraabobrem.pl/art,568,startuj-z-fio.html

Zapraszamy!
Informacja o godzinach pracy biura

Uprzejmie informujemy, że dnia 02.05.2017r. (wtorek) biuro Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Zapytanie ofertowe 8/SZ/2017

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie sprzętu multimedialnego. Szczegółowy opis zamówienia oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

Do pobrania:

 
Zapytanie ofertowe 7/SZ/2017

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie dodatkowych zajęć wyrównujących szanse edukacyjne dzieci z gminy Żukowice w stosunku do dzieci z terenów miejskich. Szczegółowy opis zamówienia oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

Do pobrania:
Zapytanie ofertowe 6/SZ/2017

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie szkoleń podnoszących kwalifikacje dla dwóch nauczycieli zakończonych certyfikatem w Punktach Przedszkolnych w Nielubi i Kromolinie. Szczegółowy opis zamówienia oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

Do pobrania:
Zapytanie ofertowe 5/SZ/2017

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie specjalistycznych zajęć wychowawczych dla rodziców dzieci objętych edukacją przedszkolną w OWP w Gminie Żukowice. Szczegółowy opis zamówienia oraz załączniki dostępne do pobrania poniżej.

Do pobrania: